logo sp4 4

Udostępnij

Kiermasz ciast i wypiekow dla Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy

Jesteście niesamowici!!! Po raz kolejny pokazaliście, że warto organizować akcje charytatywne w naszej szkole.
Kiermasz ciast i wypieków dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaplanowaliśmy na 10 stycznia 2019 r., ale ilość przyniesionych przez Was ciast i innych wypieków przerosła nasze oczekiwania i kiermasz trwał 2 dni. Udało się zebrać 1084 zł, a pieniążki zostały przekazane w niedzielę, 13 stycznia, nowogardzkiemu sztabowi WOŚP.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia: uczennicom z klas gimnazjalnych i 3 SP, które poświęciły swój czas na przerwach i sprzedawały te wszystkie pyszności; rodzicom, którzy poparli naszą inicjatywę i znaleźli chwilę, aby upiec ciasta, rogaliki, babeczki, pierniki i chrusty. Dziękujemy pani dyrektor za zielone światło dla tej akcji, pani Ewie Sawickiej za przygotowanie z uczniami czerwonych kartonowych serc WOŚP oraz wszystkim pracownikom szkoły, którzy zainspirowali do działania i pomogli w jego realizacji.
Mam cichą nadzieję, że ta inicjatywa Samorządu Uczniowskiego stanie się coroczną tradycją i na stałe wpisze się w kalendarz szkolnych imprez.

Anna Jurczyk
Opiekun Samorządu Uczniowskiego