2023 08 22 streetballBurmistrz Nowogardu Robert Czapla serdecznie zaprasza na „Streetball Wakacje”, który odbędzie się 29.08.2023 r. na boisku przy Szkole Podstawowej nr 4, ul. G. J. Bema 41 w Nowogardzie. Rozgrywki będą trwały od godziny 12:00. Zapisy  na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W turnieju mogą brać udział drużyny mieszane zarówno chłopcy jak i dziewczyny. Będą dwie kategorie wiekowe: I grupa 11 – 14 lat,  II grupa 15 – 18 lat.

Mecze trwają 10 minut czystej gry 3 vs 3. Pierwsza drużyna, która przed upływem 10 minut zdobędzie 21 punktów lub więcej, wygrywa grę. Jeśli po dziesięciu minutach żadna drużyna nie zdobyła wymaganego minimum punktów, wygrywa ten, który uzyska wyższy wynik. W przypadku remisu po upływie dziesięciu minut zostanie przyznana minuta odpoczynku, a następnie zostanie rozegrany dodatkowy czas, który potrwa do czasu, gdy drużyna zdoła zdobyć kolejne 2 punkty. Wszelkie informacje pod nr tel. 91 39 25 554