OSIĄGNIĘCIA W PUBLICZNYM GIMNAZJUM NR 3
IM. ZJEDNOCZONEJ EUROPY
W NOWOGARDZIE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy w Nowogardzie sprawdzają swoją wiedzę i umiejętności w licznych konkursach i olimpiadach przedmiotowych, a także swoje zdolności wykazują się podczas turniejów sportowych.

Zakończenie każdego roku szkolnego to okazja do podsumowania wszystkich osiągnięć. Na tę okoliczność uczniowie wraz z opiekunami dokonują uroczystych podpisów w złotej księdze.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW NAGRODZONE WPISEM DO ZŁOTEJ KSIĘGI:

Najwyższa średnia ocen w szkole:
Julia Piwowarczyk (klasa I a): 5,71
Opiekun: Gabriela Bartos

 

Najwyższe średnie ocen w klasach:
I a
Marta Marciniak: 5,00
Weronika Tretiak: 4,82
Opiekun: Gabriela Bartos

II a
Kamila Kędzierska: 4,82
Jowita Barszcz: 4,76
Opiekun: Jolanta Mielewczyk

III b
Klaudia Pasik: 5,57
Natalia Osmelak: 5,29
Marcin Ogiewa: 5,14

Opiekun: Arkadiusz Wiśniewski

Sukcesy uczniów:

Klaudia Pasik  III b

  • 9 miejsce w Ogólnopolskim konkursie „Młody naukowiec” z biologii
  • I miejsce w konkursie wojewódzkim „Ważne dziewięć miesięcy bez alkoholu”
  • Stypendystka regionalnego systemu stypendialnego „Zachodniopomorskie Talenty”, realizowała indywidualny program rozwoju edukacyjnego
    Opiekun: Jolanta Mielewczyk

Kamila Kędzierska II a

  • III miejsce w konkursie wojewódzkim „Mój las” – Kamila Kędzierska
    Opiekun: Jolanta Mielewczyk

Julia Piwowarczyk I a

  • 14 miejsce w Ogólnopolskim konkursie „ALBUS” z chemii – dyplom wyróżnienia
    Opiekun: Jolanta Mielewczyk

Piotr Kufta  III a

  •  stypendysta USKI
    Opiekun: Magdalena Adrych

Marcin Ogiewa III b

  • finalista kuratoryjnego konkursu z geografii
    Opiekun: Małgorzata Początek

Drużyna w składzie: Marcin Ogiewa, Piotr Klein, Konrad Pasik

  • I miejsce w eliminacjach powiatowych i XI miejsce w eliminacjach wojewódzkich XXXVIII Ogólnopolskiego Ruchu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
    Opiekun: Gabriela Bartos
  • V miejsce w województwie w piłce ręcznej chłopców, IV miejsce w Ogólnopolskim Memoriale Wojtka Chomińskiego drużyna w składzie:

Artur Kolless, Karol Kolless, Kacper Wdowczyk, Konrad Świerszcz, Dawid Kutrzeba, Wiktor Rydel, Dominik Patyk, Maciej Podbiegło, Miłosz Rybak, Michał Zając, Piotr Klein, Kacper Litwin, Piotr Kufta, Damian Walaszczyk

  • III miejsce w powiatowej lidze koszykówki chłopców

Kacper Litwin, Artur Kolless, Dawid Kutrzeba, Konrad Świerszcz, Wiktor Rydel, Michał Zając, Karol Kolless, Damian Walaszczyk, Maciej Piotrowski, Piotr Kufta, Kacper Wdowczyk

  • V miejsce w województwie i II miejsce w wojewódzkim turnieju piłki ręcznej w Lekowie

Gabriela Wdowczyk, Agata Ptaszek, Anita Kukuła, Weronika Szpilska, Oliwia Salitra, Marta Marciniak, Julia Piwowarczyk, Weronika Tretiak, Natalia Sowińska, Martyna Macyra, Kaja Gawlikowska, Marika Kowalska

  • IX miejsce w województwie w koszykówce dziewcząt

Gabriela Wdowczyk, Agata Ptaszek, Klaudia Pasik, Natalia Sowińska, Weronika Szpilska, Julia Piwowarczyk, Marta Marciniak, Kaja Gawlikowska, Oliwia Salitra, Weronika Tretiak, Aleksandra Szcześniak, Anita Kukuła

dyrektor

Arkadiusz Wiśniewski, tel. 91 39 23 444

Autobus szkolny

...do czwartku: 8.00-15.30
w piątek: 8.00-13.00

PRZYJAZDY/ODJAZDY AUTOBUSÓW

Miętno - Lestkowo: 13.00, 13.50, 15.30

Wojcieszyn: 12.50, 14.05 (tylko w piątek)
15.30 (tylko do czwartku) ...

Strony WWW, Systemy CMS, Joomla, eSklep, ecommerce, strony internetowe, banery, druk
MojaSzkola.net - Strony WWW dla szkół‚, przedszkoli, gimnazja, licea, Systemy CMS, Joomla, ecommerce, strony internetowe, banery, druk