• I miejsce w wojewódzkim konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem (kategoria: szkoły gimnazjalne) – uzyskanie certyfikatu dla Publicznego Gimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy w Nowogardzie – opiekun: Jolanta Mielewczyk
  • Maciej Sachajdak – wyróżnienie w wojewódzkim edukacyjnym konkursie „Ważne 9 miesięcy bez alkoholu) – opiekun: Jolanta Mielewczyk

JĘZYK POLSKI:

  • Weronika Tretiak – kwalifikacja do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień”
  • Nicola Bartnicka – III miejsce w Międzyszkolnych Zaduszkach Poetyckich
  • grupa projektowa: Wiktoria Szypulska, Tomasz Wojciechowski, Nicola Owczarek, Damian Walaszczyk, Jakub Jarecki, Kewin Maciejewski – udział w Ogólnopolskim „Projekcie z klasą” oraz Ogólnopolskim Konkursie Klasa ze snów” opiekun: Magdalena Dawidowska
  • Monika Rusiniak – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Stowarzyszenie umarłych poetów” opiekunowie: Patrycja Mańkowska i Magdalena Pietrzak

MATEMATYKA:

  • szkolny konkurs matematyczny: I miejsce – Julia Piwowarczyk, II – Kamila Kędzierska, III – Monika Rusiniak
  • szkolny konkurs matematyczny dla klas I: I miejsce –Julia Burzyńska, II – Nikola Bartnicka, III – Robert Idziak
  • Anna Skobyranda – I miejsce w szkolnym turnieju „Walka o najlepszy rezultat”
  • piekun: Elżbieta Szmyt

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

DRUŻYNA CHŁOPCÓW: Miłosz Rybak, Maciej Podbiegło, Karol Kolless, Jakub Jarecki, Michał Zając, Dawid Kutrzeba, Dawid Druciarek, Hubert Razik, Patryk Kuballek, Radosław Marusik, Konrad Świerszcz, Kacper Wdowczyk, Damian Walaszczyk, Kamil Tracz, Patryk Łuczak, Mateusz Zając

  • I miejsce w powiecie w unihokeju – awans do zawodów regionalnych w Mrzeżynie
  • IV miejsce w powiecie w tenisie stołowym
  • V miejsce w powiecie w piłce nożnej
  • I miejsce w gminie w koszykówce i piłce ręcznej – awans do finału powiatowego
  • I miejsce w Świątecznym Turnieju Piłki Ręcznej – król strzelców: Dawid Kutrzeba

DRUŻYNA DZIEWCZĄT: Anita Kukuła, Oliwia Salitra, Julia Piwowarczyk, Weronika Tretiak, Marta Marciniak, Kamila Osuchowska, Amelia Wdowczyk, Weronika Tracz, Joanna Zalewska, Kaja Gawlikowska, Martyna Macyra, Wiktoria Klusaczyk, Weronika Szpilska

  • IV miejsce w wojewódzkim turnieju w piłce ręcznej w Świdwinie
  • I miejsce w gminie w koszykówce i w piłce ręcznej
  • I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej
  • II miejsce w gminie w unihokeju

dyrektor

Arkadiusz Wiśniewski, tel. 91 39 23 444

Autobus szkolny

...do czwartku: 8.00-15.30
w piątek: 8.00-13.00

PRZYJAZDY/ODJAZDY AUTOBUSÓW

Miętno - Lestkowo: 13.00, 13.50, 15.30

Wojcieszyn: 12.50, 14.05 (tylko w piątek)
15.30 (tylko do czwartku) ...

Strony WWW, Systemy CMS, Joomla, eSklep, ecommerce, strony internetowe, banery, druk
MojaSzkola.net - Strony WWW dla szkół‚, przedszkoli, gimnazja, licea, Systemy CMS, Joomla, ecommerce, strony internetowe, banery, druk