logo sp4 4

Rekrutacja

Szanowni Rodzice rozpoczynamy nabór uczniów do klasy 1 na rok szkolny 2018/2019

Od 01 - 30.03.2018 r. można zgłaszać dzieci urodzone w 2011 roku podlegające obowiązkowi szkolnemu.

Wymagane dokumenty:
- dokument tożsamości rodzica/prawnego opiekuna (do wglądu)
- odpis aktu urodzenia (do wglądu)
- druk zgłoszenia dziecka do pobrania w sekretariacie

NA DZIEŃ OTWARTY ZAPRASZAMY w dniu 01.03.2018 r. (czwartek) do świetlicy szkolnej na godz. 16.30.

Prosimy o zabranie dzieciom zmiennego obuwia.

dyrektor
Beata Kuligowska

Udostępnij

I kom     W niedzielę 10 maja 2015 r. w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Fatimskiej w Nowogardzie 17 dzieci przyjęło Pierwszą Komunię Świętą. Trzynaścioro z tych dzieci jest uczniami naszej szkoły. Uroczystości przewodniczył proboszcz parafii ks. dr Ireneusz Kamionka. Mszę świętą koncelebrował i homilię wygłosił ks. Wojciech Koladyński, absolwent naszej szkoły a obecnie wikary w Parafii pw. Świętej Trójcy w Chojnie. Uroczystość zaszczyciły swoją obecnością dyrektor szkoły Beata Kuligowska i wychowawca klasy trzeciej Beata Andrysiak.

       Po komunii dzieci dziękowały Panu Jezusowi i wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej uroczystości. Były kwiaty dla rodziców i podziękowania z wizerunkiem kościoła parafialnego narysowanym przez dzieci. Rodzice wykonali wcześniej wiele prac porządkowych przy kościele i oryginalną dekorację w formie serc, na których znalazły się imiona dzieci pierwszokomunijnych. Na zakończenie wykonano wspólne zdjęcie.
Pamiątki pierwszokomunijne zostały rozdane dzieciom 11 maja podczas odpustu parafialnego. Pamiątki poświęcił i osobiście wręczył dzieciom
ks. bp prof. dr hab. Henryk Wejman, biskup pomocniczy Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. W czasie mszy świętej gimnazjaliści przyjęli sakrament bierzmowania. Większość z nich to nasi absolwenci. W uroczystości tej brał udział poczet sztandarowy naszej szkoły.

I komu