logo sp4 4

Rekrutacja

Szanowni Rodzice rozpoczynamy nabór uczniów do klasy 1 na rok szkolny 2018/2019

Od 01 - 30.03.2018 r. można zgłaszać dzieci urodzone w 2011 roku podlegające obowiązkowi szkolnemu.

Wymagane dokumenty:
- dokument tożsamości rodzica/prawnego opiekuna (do wglądu)
- odpis aktu urodzenia (do wglądu)
- druk zgłoszenia dziecka do pobrania w sekretariacie

NA DZIEŃ OTWARTY ZAPRASZAMY w dniu 01.03.2018 r. (czwartek) do świetlicy szkolnej na godz. 16.30.

Prosimy o zabranie dzieciom zmiennego obuwia.

dyrektor
Beata Kuligowska

Udostępnij

ksp Szczecin

Kolejny raz reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II dla uczniów szkół podstawowych. Finał odbył się 23.10.2015 r. w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Szczecinie.  Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Kosiński, Miłosz Orpel, Julia Piesyk, Aleksandra Borkowska, Kacper Dudek oraz Oliwier Dudek. Wszyscy przeszli wcześniej eliminacje szkolne.   ZDJĘCIA>>>

W pierwszej części konkursu uczniowie rozwiązywali test indywidualny w dwóch grupach wiekowych. Słodki poczęstunek był przerwą przed drugą częścią. W rywalizacji drużynowej uczniowie odpowiadali na pytania z życia swojego patrona. Były też kalambury, praca graficzna i układanie rymowanki. Poziom wiedzy prezentowany przez wszystkich uczniów był bardzo wysoki i wyrównany. W efekcie drużyna zajęła trzecie miejsce.
Dopiero na zakończenie ogłoszono wyniki klasyfikacji indywidualnej i wręczono nagrody. Okazało się, że Julia Piesyk napisała najlepiej test w swojej grupie wiekowej (klasy II-III) zdobywając pierwsze miejsce. Natomiast Aleksandra Borkowska zajęła drugie miejsce wśród uczniów klas IV-VI. Sukces dziewcząt pięknie wpisuje się w dziesiątą rocznicę nadania imienia szkole, którą obchodziliśmy 16 października br. podczas Święta Szkoły.