Szkoła otwarta dla każdego

Szkoła otwarta dla każdego - drugie spotkanie Szkoła otwarta dla każdego - drugie spotkanie Szkoła otwarta dla każdego - drugie spotkanie
więcej zdjęć...

W środę 25 listopada 2015 odbyło się w naszym gimnazjum drugie spotkanie z cyklu SZKOŁA OTWARTA DLA KAŻDEGO. Tym razem rozpoczęliśmy spektaklem teatralnym „Dziady cz.II”, przygotowanym przez gimnazjalistów pod opieką p. M. Dawidowskiej.
Potem odbyły się gry i zabawy edukacyjne z matematyki i j. angielskiego przeprowadzone przez p. E. Szmyt i p. A. Jurczyk. W międzyczasie uczniowie klasy II zadbali o rośliny doniczkowe w naszej szkole i upiększyli nimi klasy i szkolny korytarz.
Na koniec pierwszoklasiści pod opieką p. J. Mielewczyk zaprezentowali naszym gościom doświadczenia chemiczne z sodą oczyszczoną i octem. Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w środę 27 stycznia 2016.

Uczniowie klas I z pokazem w Szkole Podstawowej w Wierzbięcinie Uczniowie klas I z pokazem w Szkole Podstawowej w Wierzbięcinie Uczniowie klas I z pokazem w Szkole Podstawowej w Wierzbięcinie
więcej zdjęć...

Rok Otwartej Szkoły
19.11.2015
Uczniowie klas I z pokazem w Szkole Podstawowej w Wierzbięcinie

Choć to uczniowie dopiero klasy I, już potrafią swą wiedzą dzielić się z młodszymi koleżankami i kolegami oraz ich rodzicami. Pod opieką pani Jolanty Mielewczyk przygotowali pokaz doświadczeń i na zaproszenie pani Elżbiety Szmyt zaprezentowali się w Szkole Podstawowej w Wierzbięcinie.

W pokazie uczestniczyli:

Więcej…

 DZIEŃ OTWARTY W  PUBLICZNYM GIMNAZJUM NR 3 IM. ZJEDNOCZONEJ EUROPY  W NOWOGARDZIE!28 października 2015 roku (środa) w godzinach 15:30-17:30 odbyło się I spotkanie w ramach cyklu SZKOŁA OTWARTA DLA KAŻDEGO.
W ramach zajęć dla młodszych dzieci odbyły się zajęcia czytelnicze: „Czytajmy!” – przeprowadzone przez panią Magdalenę Pietrzak. Pani Jolanta Mielewczyk z naukowcami z klasy Ia zabrała dzieci w świat „Doświadczeń chemicznych”.
Młodzież również znalazła coś dla siebie. Pani Patrycja Mańkowska z gimnazjalistami spotkała się z okazji DKE, czyli: Dyskusyjnego klubu Edukacyjnego, natomiast pan Łukasz Andrysiak sędziował uczniom podczas rozgrywek sportowych.

PM

dyrektor

Arkadiusz Wiśniewski, tel. 91 39 23 444

Autobus szkolny

...do czwartku: 8.00-15.30
w piątek: 8.00-13.00

PRZYJAZDY/ODJAZDY AUTOBUSÓW

Miętno - Lestkowo: 13.00, 13.50, 15.30

Wojcieszyn: 12.50, 14.05 (tylko w piątek)
15.30 (tylko do czwartku) ...

Strony WWW, Systemy CMS, Joomla, eSklep, ecommerce, strony internetowe, banery, druk
MojaSzkola.net - Strony WWW dla szkół‚, przedszkoli, gimnazja, licea, Systemy CMS, Joomla, ecommerce, strony internetowe, banery, druk