bezp. Ferie           Uczniowie klas I – III  uczestniczyli w spotkaniu profilaktyczno – edukacyjnym z udziałem przedstawiciela Komisariatu Policji w Nowogardzie p. Klaudii Gieryń. Tematem spotkania było bezpieczeństwo podczas ferii zimowych. Zajęcia miały na celu przypomnienie o zagrożeniach czyhających na dzieci w trakcie ferii zimowych oraz omówienie zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Uczniowie brali żywy udział w dyskusji, co świadczy o zainteresowaniu tematem.

Wszystkim życzymy, aby ferie zimowe upłynęły zdrowo i bezpiecznie.