konk rec    W naszej szkole nadal nie brakuje uczniów zainteresowanych poezją, którzy w dodatku potrafią pięknie ją recytować.
18 lutego 2016r. odbył się Mały Konkurs Recytatorski, w którym udział brali uczniowie z klas I- III, prezentujący dwa tekst poetyckie oraz z klas IV- VI, którzy recytowali jeden tekst poetycki, zaś drugi epicki.
Organizatorki konkursu- Renata Lisowska i Beata Siedlecka, które od wielu lat skrupulatnie przygotowują ten konkurs, zaprosiły do komisji panią dyrektor Beatę Kuligowską oraz panią Danutę Matuszewską z naszej biblioteki.
Bardzo miło upłynął czas, poświęcony poezji.   ZDJĘCIA >>>
Laureatami tegorocznej edycji etapu szkolnego konkursu zostali:
W kategorii klas I- III
  • Leon Bitenc z kl. I op. Beata Andrysiak
  • Leon Prokopowicz z kl. II op. Beata Siedlecka
  • Miłosz Orpel z kl. III op. Ewa Sawicka
W kategorii klas IV- VI
  • Aleksandra Borkowska z kl. IV op. Renata Lisowska
  • Emilia Misarko z kl. IV op. Renata Lisowska
  • Martyna Owczarek z kl. V op. Renata Lisowska
Wszystkim laureatom życzymy sukcesów w dalszym etapie, który odbędzie się na początku marca w Nowogardzkim Domu Kultury. Natomiast pozostałym recytatorom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy za to piękne spotkanie z żywym słowem.