Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/2016/bezpiecz.jpg'
bezp

UWAGA KONKURS PLASTYCZNY
DLA KLAS I-III
„BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

CELE KONKURSU:

• popularyzacja zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego wśród uczniów klas I-III,
  • promowanie dobrych postaw w ruchu drogowym,
  • rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań plastycznych wśród dzieci.
PRZEBIEG KONKURSU:
  • w konkursie biorą udział uczniowie klas I-III,
  • zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej w formacie A4, której tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo dzieci w drodze do i ze szkoły,
  • konkurs trwa od 4 marca do 17 marca 2016 r.,
  • podpisane prace konkursowe wychowawcy klas przekażą organizatorom do dnia 17 marca 2016 r.,
  • rozstrzygniecie konkursu, wręczenie nagród i dyplomów nastąpi 22 marca 2016 r.
                                   Organizatorzy: Inga Płosaj-Jurek, Irmina Lasota-Kowalska

bezpiecz
         W ramach bezpieczeństwa uczniów, w naszej szkole oprócz konkursu plastycznego dla uczniów klas I-III, odbędzie się dnia 07 kwietnia   2016 r. konkurs   wiedzy dla   uczniów klas IV-VI o tematyce „Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze”. Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach. W pierwszej części uczniowie rozwiążą indywidualnie test wiedzy teoretyczne, a następnie będą rozpoznawać wylosowane znaki drogowe.
               Organizatorzy: Irmina Lasota-Kowalska, Inga Płosaj-Jurek