logo sp4 4

Rekrutacja

Szanowni Rodzice rozpoczynamy nabór uczniów do klasy 1 na rok szkolny 2018/2019

Od 01 - 30.03.2018 r. można zgłaszać dzieci urodzone w 2011 roku podlegające obowiązkowi szkolnemu.

Wymagane dokumenty:
- dokument tożsamości rodzica/prawnego opiekuna (do wglądu)
- odpis aktu urodzenia (do wglądu)
- druk zgłoszenia dziecka do pobrania w sekretariacie

NA DZIEŃ OTWARTY ZAPRASZAMY w dniu 01.03.2018 r. (czwartek) do świetlicy szkolnej na godz. 16.30.

Prosimy o zabranie dzieciom zmiennego obuwia.

dyrektor
Beata Kuligowska

Udostępnij
1 wiosna         21 marca 2016r. uczniowie naszej szkoły już po raz drugi brali udział w akcji   „Sadzimy bratki”. Każdy uczeń zakupił swojego kwiatka, by później zasadzić go  i obserwować jego wegetację. Dzieci z klas I – III niebieskie bratki sadziły w donicach stojących obok ławeczek przy chodniku prowadzącym do szkoły, zaś uczniowie z klas IV – VI wzdłuż budynku szkolnego . Akcja, mimo deszczu i chłodu przyniosła wiele satysfakcji nie tylko uczniom, ale także rodzicom i pracownikom szkoły.  Cieszymy się, że ten wiosenny zwyczaj stał się tradycją naszej szkoły