kon kartka w   W szkolnym konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną w kształcie pisanki    pierwsze miejsce zajęli : Nadia Ninard z kl.I i Nikolas Maciejewski z kl.II, drugie miejsce zajęły: Zosia Paradowska z kl.I i Amelia Masłowska z kl.II, a wyróżnienia otrzymały: Hania Kacprzak z kl.II i Małgosia Zielińska z kl.IV. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz upominki od organizatorki konkursu, p. Irminy Lasota-Kowalskiej, która gratuluje nagrodzonym i bardzo dziękuje wszystkim, którzy brali udział w konkursie i wykonali piękne prace.