bdds

ROZSTRZYGNIECIE KONKURSU PLASTYCZNEGO
„BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”
            22 marca 2016r. nastąpiło rozstrzygniecie szkolnego konkursu plastycznego dla klas I-III pt. „Bezpieczna droga do szkoły”. Konkurs zorganizowany został w ramach zadania prewencyjnego realizowanego przez PZU SA. Nasza szkoła otrzymała w ramach powyższego zadania, dofinansowanie na: zakup nagród, zorganizowanie konkursów dotyczących bezpieczeństwa w domu, w szkole i na drodze.  ZDJĘCIA>>>

Na konkurs plastyczny wpłynęły 53 prace wykonane przez uczniów klas I-III. Komisja konkursowa w składzie: Inga Płosaj-Jurek, Irmina Lasota-Kowalska miały ogromną trudność z wybraniem i nagrodzeniem prac, gdyż wszystkie okazały się baaaaardzo ładne, kolorowe i wykonane zgodnie z tematem.

Po bardzo długich dyskusjach komisja wyłoniła następujących zwycięzców:
I miejsce – Oliwia Balbus kl. III
II miejsce – Hanna Kasprzak kl. II
III miejsce – Julia Zięciak kl. I
Wyróżnienia otrzymali:
Hanna Dworecka kl. I
Bartosz Piwowarczyk kl. II
Nikolas Maciejewski kl. II
Hanna Olbińska kl. II
Maja Teodorczyk kl. III
            Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a pozostałym osobom bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Wszystkim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT!
Organizatorzy: Inga Płosaj-Jurek, Irmina Lasota-Kowalska.