Zawody Strzeleckie Zawody Strzeleckie Zawody Strzeleckie
więcej zdjęć...

Dnia 01.06.2017 r. sześcioro uczniów pod opieką Pani Magdaleny Adrych, wzięło udział w zawodach strzeleckich, zorganizowanych przez firmę informatyczną p. Rafała Wasyluka w gimnazjum nr 2. W zawodach wzięły udział dwa gimnazja, gimnazjum nr 3 i gimnazjum nr 2 nasi gospodarze. Gimnazjum nr 1 odwołało swój udział w zawodach i tak z sześciu grup zostały cztery grupy trzyosobowe.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas drugich i trzecich w składzie:
Klasa II a
Kaja Maciejewska, Nikola Bartnicka, Aleksandra Miksa

Klasa III b
Kacper Cieślarek ,Tomasz Wojciechowski i Miłosz Żabecki

Prowadzący zawody przypomniał zasady bezpieczeństwa i udzielił instruktażu, jak należy obsługiwać się wiatrówką. Kapitanowie swoich drużyn losowali pudełeczka z numerkami oznaczającymi kolejność, w jakiej będą oddawać strzały. Każdy uczestnik w grupie miał początkowo 10 min. na trzy próbne strzały. Jeśli grupa była już w komplecie i gotowa, rozpoczęły się zawody. Każdy uczestnik otrzymał dziesięć nabojów, karty z tarczami i kartę ewidencyjną do zapisania danych personalnych i liczby oddanych strzałów (punktów). Należy przyznać, że w tym sporcie na pewno liczy się tak zwane „dobre oko, pewne ręce” i skupienie. Dla niektórych uczestników było to pierwsze spotkanie ze strzelnicą.

Osiągnięcia, jakie udało się zdobyć naszym uczniom przedstawiają się następująco:

Grupowo chłopcy z Gimnazjum nr 3 zajęli III miejsce, natomiast dziewczęta - IV miejsce

Indywidualnie Kacper Cieślarek zajął III miejsce. Natomiast dziewczęta zajęły ostatnie miejsce w grupie.

Jednak pomimo niewielkich osiągnięć uważamy, że to było fajne doświadczenie i czekamy na zaproszenie w przyszłym roku szkolnym.

 

dyrektor

Arkadiusz Wiśniewski, tel. 91 39 23 444

pedagog

Magdalena Adrych przyjmuje w:

Poniedziałek 11:45 - 14:45
Wtorek 8:45 - 9:45, 12:45 - 14:45
Środa 8:00 - 10:30, 12:45 - 14:45
Czwartek 8:00 - 9:30, 11:40 - 13:40
Piątek 8:00 - 13:00

Indywidualne konsultacje z pedagogiem, Magdaleną Adrych po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

Autobus szkolny

...do czwartku: 8.00-15.30
w piątek: 8.00-13.00

PRZYJAZDY/ODJAZDY AUTOBUSÓW

Miętno - Lestkowo: 13.00, 13.50, 15.30

Wojcieszyn: 12.50, 14.05 (tylko w piątek)
15.30 (tylko do czwartku) ...

Strony WWW, Systemy CMS, Joomla, eSklep, ecommerce, strony internetowe, banery, druk
MojaSzkola.net - Strony WWW dla szkół‚, przedszkoli, gimnazja, licea, Systemy CMS, Joomla, ecommerce, strony internetowe, banery, druk