certyfikat     Uczniowie naszej szkoły otrzymali certyfikat za zdobycie umiejętności bezpiecznego korzystania z poczty e-mail w ramach ogólnopolskiej akcji "Pierwszy Mail. Bezpieczeństwo w Internecie". Akcja była objęta honorowym patronatem ministra Edukacji Narodowej.
Zgodnie z regulaminem konkursu.zostały przeprowadzone lekcje zajęć komputerowych - w oparciu o scenariusz podany na stronie organizatora. Oprócz tego podobne zajęcia wynikały z obowiązującego programu nauczania.
Uczniowie po zajęciach:
-wiedzieli, co to jest konto e-mail,
-poznali podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z poczty e-mail,
-potrafili założyć i obsłużyć konto na bezpłatnym serwerze poczty,
-poznali usługi towarzyszące WP Poczcie (kalendarz, filtr antyspamowy, wirtualny dysk)
-wysłali wiadomość e-mail na wskazany adres,
-poznali zasady bezpiecznego poruszania się w sieci,
Wśród zalet poczty WP uczniowie dostrzegli prędkość przekazywania informacji, możliwość dodawania załączników i czytelne menu.