logo sp4 4

Rekrutacja

Szanowni Rodzice rozpoczynamy nabór uczniów do klasy 1 na rok szkolny 2018/2019

Od 01 - 30.03.2018 r. można zgłaszać dzieci urodzone w 2011 roku podlegające obowiązkowi szkolnemu.

Wymagane dokumenty:
- dokument tożsamości rodzica/prawnego opiekuna (do wglądu)
- odpis aktu urodzenia (do wglądu)
- druk zgłoszenia dziecka do pobrania w sekretariacie

NA DZIEŃ OTWARTY ZAPRASZAMY w dniu 01.03.2018 r. (czwartek) do świetlicy szkolnej na godz. 16.30.

Prosimy o zabranie dzieciom zmiennego obuwia.

dyrektor
Beata Kuligowska

Udostępnij

natwer
     Natalia Wojnowska i Weronika Wochna z klasy VI 20 kwietnia 2016r. reprezentowały naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Ortograficznym – „ORTOFRAJDA”. Natalia Wojnowska zajęła trzecie miejsce.
Warto podkreślić, że w zmaganiach udział brało aż 15 szkół.

Konkurs o tytuł Mistrza Ortografii klas VI organizowany przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Goleniowie jest coroczną imprezą cykliczną. Adresowany jest do uczniów klas szóstych szkół  podstawowych powiatu goleniowskiego. Może w nim uczestniczyć po dwóch przedstawicieli każdej ze szkół. Każda edycja ma inny, okolicznościowy temat przewodni. W tegorocznej - do konkursu zgłosiło się 15 szkół. Rywalizacja składa się z dwóch części: turnieju drużynowego – zadania konkursowe wykonywane w parach i konkursu indywidualnego – dyktando o podwyższonym stopniu trudności.
Hasłem tegorocznej edycji konkursu było: Henryk Sienkiewicz bez tajemnic, co wiązało się z ogólnopolskimi obchodami Roku Sienkiewiczowskiego. W związku z tym wszystkie zadania ortograficzne oraz tekst dyktanda merytorycznie nawiązywały do życia i twórczości Henryka Sienkiewicza.
Poziom konkursu i samego dyktanda był bardzo wysoki. Zadania mogły sprawiać kłopot. Natalia jednak pięknie sobie z nimi poradziła, zdobywając trzecie miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.