Uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów naszego gimnazjum Uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów naszego gimnazjum Uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów naszego gimnazjum
więcej zdjęć...

Kluczem do edukacji jest przeżycie piękna
07 czerwca 2017 odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów naszego gimnazjum. Po powitaniu przez wychowawców: p. Gabrielę Bartos (IIIa) i p. Annę Jurczyk (IIIb) na salę weszli trzecioklasiści, którzy tanecznym krokiem Poloneza, przygotowanego pod okiem p. Magdaleny Adrych, rozpoczęli ten wyjątkowy wieczór.
Kolejnym punktem programu była część artystyczna, którą poprowadzili Julia Piwowarczyk (IIIa) i Kacper Cieślarek (IIIb). Podczas występu uczniowie dziękowali wszystkim zebranym, za trud włożony w ich wychowanie i wykształcenie. Nikt nie krył wzruszenia podczas występu Marty Marciniak (IIIa), która zaśpiewała dla rodziców piosenkę Violetty Villas „List do matki”. Uczniowie przygotowali również tablo, z boiskiem piłkarskim w tle, aby zostawić po sobie pamiątkę. Dużym zaskoczeniem dla zebranych, był talent aktorski pokazany przez uczniów występujących w „Castingu na nauczyciela”, wg scenariusza stworzonego przez Miłosza Żabeckiego (IIIb), Tomasza Wojciechowskiego (IIIb) oraz Kacpra Cieślarka (IIIb). W rolę nauczycieli wcielili się: Wiktoria Szypulska (IIIb), Wiktoria Klusaczyk (IIIa), Marta Marciniak (IIIa), Miłosz Rybak (IIIa), Damian Walaszczyk (IIIa) oraz Karol Kolless (IIIa).

Po podziękowaniach od uczniów przyszedł czas na nagrody dla nich. Wychowawcy klas III rozpoczęli jednak od podziękowań dla rodziców, doceniając ich szczególne zaangażowanie oraz wszelką pracę na rzecz klasy i szkoły. Następnie, podziękowania i nagrody za szczególne osiągnięcia otrzymali wyróżniający się uczniowie z obu klas. Po gratulacjach i nagrodach od nauczycieli, trzecioklasiści przystąpili do wpisów w Księdze Absolwentów Publicznego Gimnazjum nr 3 w Nowogardzie. Na zakończenie, aby powspominać lata spędzone w gimnazjum, wszyscy obejrzeli prezentację ze zdjęć zrobionych podczas trzyletniej edukacji.

Z pewnością był to szczególny i niezapomniany dzień dla wszystkich trzecioklasistów. Miejmy nadzieję, że najlepsze dopiero przed nimi. Powodzenia!

dyrektor

Arkadiusz Wiśniewski, tel. 91 39 23 444

pedagog

Magdalena Adrych przyjmuje w:

Poniedziałek 11:45 - 14:45
Wtorek 8:45 - 9:45, 12:45 - 14:45
Środa 8:00 - 10:30, 12:45 - 14:45
Czwartek 8:00 - 9:30, 11:40 - 13:40
Piątek 8:00 - 13:00

Indywidualne konsultacje z pedagogiem, Magdaleną Adrych po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

Autobus szkolny

...do czwartku: 8.00-15.30
w piątek: 8.00-13.00

PRZYJAZDY/ODJAZDY AUTOBUSÓW

Miętno - Lestkowo: 13.00, 13.50, 15.30

Wojcieszyn: 12.50, 14.05 (tylko w piątek)
15.30 (tylko do czwartku) ...

Strony WWW, Systemy CMS, Joomla, eSklep, ecommerce, strony internetowe, banery, druk
MojaSzkola.net - Strony WWW dla szkół‚, przedszkoli, gimnazja, licea, Systemy CMS, Joomla, ecommerce, strony internetowe, banery, druk