1 ola     Dnia 27 kwietnia 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Nowogardzie odbyła się kolejna edycja międzyszkolnego turnieju z języka angielskiego Macmillan Primary School Tournament. Turniej ten odbywa się co roku i objęty jest patronatem wydawnictwa Macmillan. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Natalia Wojnowska, Weronika Wochna oraz Aleksandra Borkowska. Każdy z uczestników w czasie 45 minut miał do rozwiązania test jednokrotnego wyboru.
     Komisja wyłoniła najlepszych, wśród których była Ola Borkowska, która zajęła II miejsce w kategorii klas IV.  Gratulujemy Oli !!!!