s bajka Czas świąt bożonarodzeniowych skłania do zadumy, refleksji ale również dodaje skrzydeł i chęci do działania. Tak też czas ten wpłynął na uczniów naszej szkoły. Można to było zauważyć podczas rozstrzygnięcia szkolnego świątecznego konkursu.
W konkursie na najpiękniejszą świąteczną bajkę wzięło udział 12 uczniów z klas I – IV. Uczniowie napisali swoją własną wymyśloną bajkę. Bajki w formie książek zawierały treści fantastyczne, ale również były prace bardzo realistycznie, o dziecięcych marzeniach… ZDJĘCIA >>>

Prace oceniane były pod wieloma względami, ale najistotniejsza okazała się oryginalność, pomysłowość oraz estetyka wykonania. Biorąc pod uwagę powyższe cechy komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce – Patrycja Zięciak

I miejsce – Martyna Wojciechowska

I miejsce – Małgorzata Zając

Wyróżnienie – Oliwia Owczarek

Zwycięzcom serdecznie gratuluję !!!

Organizator konkursu: Inga Płosaj - Jurek