11 czer 11 czerw W dniu 11 czerwca 2014 r. cała społeczność szkolna obchodziła Dzień Mamy i Taty.
W tym dniu zaproponowaliśmy rodzicom naszych uczniów wspólną zabawę. Dla nich uczniowie wystąpili prezentując tańce, śpiew i scenki teatralne. D
zieci wystąpiły pod okiem wychowawców kl. I-VI i oddziału przedszkolnego  prezentując duże zaangażowanie i chęć pokazania się z jak najlepszej strony. Wyraziły w ten sposób wielką miłość do nich i podziękowanie za codzienną troskę.   ZDJĘCIA >>>
W przerwie pracownicy szkoły zaprosili wszystkich na kiełbaski z grilla.
 Dalszą część uroczystości poprowadził pan Wiesław Buczyński - nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole. Uczniowie, a następnie rodzice mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności sportowe.
Tegoroczne obchody Dnia Mamy i Taty należy uznać za udane mimo, że pogoda (ulewny deszcz) spowodowała przeniesienie imprezy plenerowej z placu zabaw do sali gimnastycznej.
Nad całością imprezy czuwała i uroczyście ją rozpoczęła pani dyrektor - Beata Kuligowska.
Organizatorki: Beata Andrysiak, Magdalena Zarębska-Kulesza dziękują wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie tej uroczystości .