logo sp4 4

Udostępnij
maja-tt  Maja Teodorczyk – uczennica klasy II – laureatką konkursu.
5 lutego 2015 r. w Nowogardzkim Domu Kultury odbyły się eliminacje miejsko-gminne Małego Konkursu Recytatorskiego. Młodzi recytatorzy kochający język ojczysty zaprezentowali różnorodne utwory: na scenie poezja i proza nabierały nowych kształtów. 27 uczestników konkursu oceniło jury w składzie: Karina Krzywicka – aktorka teatralna, Józefa Szukalska – wieloletni metodyk języka polskiego w I Liceum Ogólnokształcącym w Nowogardzie oraz Magdalena Gan – instruktor Nowogardzkiego Domu Kultury.
„Komisja wyraża swoje uznanie dla opiekunów i uczestników za zaangażowanie i pracę, która zaowocowała ciekawymi, nierzadko brawurowymi wykonaniami, co przełożyło się na przyznanie 10 nominacji do następnego etapu.”(źródło: http://ndk.pl/)
maja-t  Wśród laureatów miejsko-gminnych eliminacji Małego Konkursu Recytatorskiego znalazła się Maja Teodorczyk – uczennica naszej szkoły.
Koledzy i koleżanki z klasy wraz z wychowawcą: Magdaleną Zarębską-Kuleszą gratulują Mai sukcesu i życzą powodzenia w dalszym etapie rywalizacji konkursowej.