logo sp4 4

Rekrutacja

Szanowni Rodzice rozpoczynamy nabór uczniów do klasy 1 na rok szkolny 2018/2019

Od 01 - 30.03.2018 r. można zgłaszać dzieci urodzone w 2011 roku podlegające obowiązkowi szkolnemu.

Wymagane dokumenty:
- dokument tożsamości rodzica/prawnego opiekuna (do wglądu)
- odpis aktu urodzenia (do wglądu)
- druk zgłoszenia dziecka do pobrania w sekretariacie

NA DZIEŃ OTWARTY ZAPRASZAMY w dniu 01.03.2018 r. (czwartek) do świetlicy szkolnej na godz. 16.30.

Prosimy o zabranie dzieciom zmiennego obuwia.

dyrektor
Beata Kuligowska

Udostępnij

unihok     

Mistrzostwa Gminy w Unihokeju
dziewcząt i chłopców
Dn. 3.11.15 w hali sportowej SP 4 odbyły się Mistrzostwa Gminy Dziewcząt i Chłopców w unihokeju. Grano z podziałem na 2 grupy po 4 zespoły. W pierwszym meczu nasze dziewczęta po zaciętym spotkaniu zremisowały z SP 3 - 0:0. W drugim gładko pokonały SP 1 Nowogard 3:0 a w ostatnim meczu grupowym wygrały z SP Długołęka 2:0. W meczu o I miejsce spotkały się z dziewczętami SP Strzelewo które wygrały II grupę. Po wyrównanym spotkaniu wygrały nasze dziewczęta 1:0 zajmując I miejsce w Mistrz. Gminy. Oba zespoły będą reprezentowały naszą gminę w Mistrzostwach Powiatu. Naszą szkołę reprezentowały: K. Damecka, Kasprzak K, Kubacka M, Piotrowska Ł, Szcześniak M, Tracz A, Wochna W, Zając M. Najlepszą zawodniczką została Szcześniak Malwina.  ZDJĘCIA >>>
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
I m. SP 4 Nowogard
II m SP Strzelewo
III m SP Wierzbięcin
IV m SP 3
V m SP Długołęka
VI m SP Orzechowo
VII m SP 2
VIII m SP 1
Następnego dnia odbyły się zawody w unihokeju chłopców. W pierwszym spotkaniu grupowym po zaciętym spotkaniu nasi chłopacy wygrali z SP Orzechowo 2:1 a w drugim łatwo uporali się z SP Żabowo 4:0. W finale spotkały się 3 zespoły: SP 4, SP 3, SP Wierzbięcin. W pierwszym spotkaniu nasi chłopcy ulegli zawodnikom z SP 3 – 0:1 w drugim zremisowali z SP Wierzbięcin 0:0.
Klasyfikacja końcowa chłopców
I m SP Wierzbięcin
II m SP 3 Nowogard
III m SP 4 Nowogard
IV m SP Strzelewo
V m SP Długołęka
VI m SP Orzechowo
VII m SP 1
VIII m SP 2
IX m SP Żabowo