logo sp4 4

Rekrutacja

Szanowni Rodzice rozpoczynamy nabór uczniów do klasy 1 na rok szkolny 2018/2019

Od 01 - 30.03.2018 r. można zgłaszać dzieci urodzone w 2011 roku podlegające obowiązkowi szkolnemu.

Wymagane dokumenty:
- dokument tożsamości rodzica/prawnego opiekuna (do wglądu)
- odpis aktu urodzenia (do wglądu)
- druk zgłoszenia dziecka do pobrania w sekretariacie

NA DZIEŃ OTWARTY ZAPRASZAMY w dniu 01.03.2018 r. (czwartek) do świetlicy szkolnej na godz. 16.30.

Prosimy o zabranie dzieciom zmiennego obuwia.

dyrektor
Beata Kuligowska

Udostępnij
gryfi
            Dnia 25 lutego 2016 r. delegacja naszej szkoły – Dyrektor Beata Kuligowska, Renata Lisowska i Inga Płosaj-Jurek udała się do zaprzyjaźnionego z nami od wielu lat Domu dla Dzieci, aby przekazać pieniądze zebrane podczas kiermaszu świątecznego.
            Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Wspólnie z tamtejszymi wychowawcami wymieniałyśmy się poglądami, doświadczeniami   na temat pracy z dziećmi. A co najważniejsze rozmawiałyśmy z dziećmi, które z czułością wspominały spotkania w naszej szkole.
To wzruszające, a jednocześnie bardzo budujące, że potrafimy dzielić się z innymi odrobiną dobroci. Dyrektor Domu dla Dzieci – Aldona Byczkiewicz i wszyscy pracownicy przekazują podziękowania i pozdrowienia dla Rodziców, Nauczycieli i Uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowogardzie za dar serca i wieloletnią pomoc charytatywną.
My także otrzymaliśmy upominki dla naszych uczniów oraz własnoręcznie wykonane stroiki świąteczne. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci!
gryfice