logo sp4 4

Udostępnij
gryfi
            Dnia 25 lutego 2016 r. delegacja naszej szkoły – Dyrektor Beata Kuligowska, Renata Lisowska i Inga Płosaj-Jurek udała się do zaprzyjaźnionego z nami od wielu lat Domu dla Dzieci, aby przekazać pieniądze zebrane podczas kiermaszu świątecznego.
            Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Wspólnie z tamtejszymi wychowawcami wymieniałyśmy się poglądami, doświadczeniami   na temat pracy z dziećmi. A co najważniejsze rozmawiałyśmy z dziećmi, które z czułością wspominały spotkania w naszej szkole.
To wzruszające, a jednocześnie bardzo budujące, że potrafimy dzielić się z innymi odrobiną dobroci. Dyrektor Domu dla Dzieci – Aldona Byczkiewicz i wszyscy pracownicy przekazują podziękowania i pozdrowienia dla Rodziców, Nauczycieli i Uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowogardzie za dar serca i wieloletnią pomoc charytatywną.
My także otrzymaliśmy upominki dla naszych uczniów oraz własnoręcznie wykonane stroiki świąteczne. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci!
gryfice