mpp Dnia 30 MAJA 2014 r. zorganizowaliśmy w naszej szkole DZIEŃ BEZ PRZEMOCY – dzień, który był okazją do wspólnego świętowania tych społeczności szkolnych, które nie zgadzają się na przemoc i agresję w swojej szkole, którym zależy na szkole przyjaznej i bezpiecznej. ZDJĘCIA >>>

W ramach akcji społeczność szkolna uczestniczyła w „niebieskim” przemarszu „WSPÓLNIE PRZECIW PRZEMOCY”, który odbył się ulicami osiedla. Ponadto uczniowie wykonywali plakaty, prace plastyczne pod hasłem: „ SZKOŁA BEZ PRZEMOCY”, prezentowali w klasach swoje hobby jako sposób na konstruktywne spędzanie czasu wolnego, sposób na przemoc !!! Uczniowie klasy uczestniczyli w zajęciach warsztatowych przeprowadzonych przez pielęgniarkę szkolną „Jak bezpiecznie kontaktować się z osobami nieznajomymi?”.
Dziękuję za aktywne przyłączenie się do akcji .
Pamiętajmy: PRZEMOC NIGDY NIE JEST DOBRYM ROZWIĄZANIEM!
Aneta Kaczmarek-pedagog szkolny