logo sp4 4

UCZNIOWIE WPISANI DO ZŁOTEJ KSIĘGI ROK SZKOLNY 2017/2018

Aleksandra Borkowska kl. 6 – wychowawca Marta Grycner

  • najwyższa średnia ocen w szkole – 6,0

Antonina Zielińska kl. 1 – opiekun Beata Siedlecka

  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zdrowe odżywianie”

Tobiasz Jurek  kl. 1 – opiekun Beata Siedlecka

  • wyróżnienie w XXXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Mój Las”
  • I miejsce w XXXI edycji Wojewódzkiego Konkursu „MÓJ LAS”

Nikola Bartnicka  kl. III a, Emilia Misarko kl. 6, Aleksandra Borkowska kl. 6, Maciej Misarko  kl.7,  Kewin Dudek kl. 7,  Martyna Owczarek kl. 7, Patrycja Jakóbowska kl. 7,  Daria Biernacka kl. 7, Oliwia Drobina kl. 7, Dominika Płachecka kl. 7, Maja Stawicka kl. 7 – opiekunowie Magdalena Adrych, Jolanta Mielewczyk

  • laureaci  w Ogólnopolskim Konkursie „Mukowiscydoza – dwa skrzydła”

 

Aleksandra Borkowska kl. 6 – opiekun Renata Lisowska

  • bardzo dobre miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny
  • Finalistka Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego

Emilia Machocka  kl. 6 – opiekun Renata Lisowska

  • bardzo dobre miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

 

Róża Nizio kl. 6 – opiekun Renata Lisowska

  • dobre miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

 

Aleksandra Borkowska kl. 6 – opiekun Elżbieta Troczyńska

  • dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny

 

Martyna Basa kl. 7 – opiekun Renata Lisowska

  • dobre miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny

 

Mateusz Duczyński kl. 1 – opiekun Beata Siedlecka

  • I miejsce w XXXI edycji Wojewódzkiego Konkursu „MÓJ LAS”

 

Jakub Marczuk  kl. 1 – opiekun Beata Siedlecka

  • II miejsce w XXXI edycji Wojewódzkiego Konkursu „MÓJ LAS”

 

Bartłomiej Dworak kl. 1 – opiekun Beata Siedlecka

  • wyróżnienie w XXXI edycji Wojewódzkiego Konkursu „MÓJ LAS”

 

 Robert Mielczarek kl. 1 – opiekun Beata Siedlecka

  • wyróżnienie w XXXI edycji Wojewódzkiego Konkursu „MÓJ LAS”

Julia Burzyńska  kl. III a - opiekun Małgorzata Początek

  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla Gimnazjalistów

Patrycja Zięciak kl. III a  – opiekun Jolanta Mielewczyk

  • III miejsce w XXXI edycji Wojewódzkiego Konkursu „MÓJ LAS”

Martyna Wojciechowska kl. III a  – opiekun Jolanta Mielewczyk

  • wyróżnienie w XXXI edycji Wojewódzkiego Konkursu „MÓJ LAS”

Julia Burzyńska kl. III a – opiekun Jolanta Mielewczyk

  • wyróżnienie w XXXI edycji Wojewódzkiego Konkursu „MÓJ LAS”

Drużyna dziewcząt w składzie:  Małgorzata Zielińska, Iga Ptaszek, Aleksandra Borkowska,  Daria Sowińska, Emilia Misarko,  Anna Tracz, Oliwia Drobina,  Emilia Machocka, Oliwia Balbus  – opiekun Bogdan Sobolewski

  • IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Mini Piłce Ręcznej (VII miejsce w województwie)

Olga Kulik kl. 2 – opiekun Ewa Sawicka

  • wyróżnienie w XXVIII edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Pięknej Color Art pt. „Między wodą a niebem” 
  • Finalistka Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego

Drużyna chłopców w składzie: Adrian Kluska, Jakub Stefanowski,  Jakub Tandecki, Jakub Labocha, Hubert, Dawid,  Łukasz Mielewczyk, Kacper Dudek, Oliwier Dudek , Maciej  Misarko – opiekun Bogdan Sobolewski

  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce w ramach Igrzysk Młodzieży

Drużyna dziewcząt w składzie:  Małgorzata Zielińska, Iga Ptaszek,  Aleksandra Borkowska,  Daria Sowińska, Emilia Misarko, Anna Tracz, Oliwia Drobina,  Emilia Machocka , Marcelina Majka, Oliwia Balbus  – opiekun Bogdan Sobolewski

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Ręcznej
  • II miejsce w Mistrzostwch Regionu „B” w  Mini Piłce Ręcznej

Sukcesy szkoły w roku szkolnym 2016/2017

UCZNIOWIE WPISANI DO ZŁOTEJ KSIĘGI

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Aleksandra Borkowska kl. V – wychowawca Marta Grycner

  • najwyższa średnia ocen w szkole – 6,0

Hubert Tracz kl. III - opiekun Beata Siedlecka

  • bardzo dobry wynik - w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Humanistyczny

Dawid Jurek kl. III - opiekun Beata Siedlecka

  • dobry wynik - w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Humanistyczny

Błażej Kulik kl. III - opiekun Beata Siedlecka

  • dobry wynik - w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Humanistyczny

Oliwia Balbus kl. IV – opiekun Renata Lisowska

  • bardzo dobry wynik - w Ogólnopolskim Konkursie - Alfik Humanistyczny

Aleksandra Borkowska kl. V - opiekun Elżbieta Troczyńska

  • bardzo dobry wynik w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu – Maks Matematyczny

Bartosz Piwowarczyk kl. III - opiekun Beata Siedlecka

  • II miejsce w etapie wojewódzkim XXX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Mój Las"

Anna Tracz kl. IV – opiekun Ewa Sawicka

  • wyróżnienie wojewódzkim w konkursie plastycznym „Ja i mój niepełnosprawny kolega, ja i moja niepełnosprawna koleżanka”

Drużyna dziewcząt w składzie: Jagoda Piotrowska, Dominka Płachecka, Maja Stawicka, Daria Biernacka, Patrycja Jakóbowska, Aleksandra Borkowska, Iga Ptaszek, Daria Sowińska, Oliwia Drobina, Emilia Machocka, Małgorzata Zielińska – opiekun Wiesław Buczyński

  • IV miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Ręcznej w Świdwinie

Wiktoria Sobańska kl. II - opiekun Beata Andrysiak

  • I miejsce w eliminacjach powiatowych XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2016/2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

Leon Prokopowicz kl. III - opiekun Beata Siedlecka

  • II miejsce w eliminacjach powiatowych XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2016/2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

Zuzanna Kufta kl. III – opiekun Beata Siedlecka

  • wyróżnienie w eliminacjach powiatowych XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2016/2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

Paweł Wochna kl. III – opiekun Beata Siedlecka

  • wyróżnienie w eliminacjach powiatowych XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2016/2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

Aleksandra Borkowska kl. V – opiekun Renata Lisowska

  • rejonowy Konkurs Języka Polskiego – zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego

Drużyna chłopców w składzie: Kacper Brzeziński, Kewin Dudek, Maciej Misarko, Hubert Śmigielski, Kacper Wojciechowski, Maciej Rutkowski, Filip Labocha, Wojciech Misarko, Szymon Ograbek, Marcin Skowroński, Karol Dawid – opiekun Wiesław Buczyński

  • III miejsce w mistrzostwach powiatu w Unihokeju

SUKCESY SZKOŁY

 UCZNIOWIE WPISANI DO ZŁOTEJ KSIĘGI

ROK SZKOLNY 2015/2016

   
   
Aleksandra Borkowskakl. IV – wychowawca Inga Płosaj – Jurek
  • najwyższa średnia ocen w szkole – 6,0
Norbert Machocki kl. II – opiekun Beata Siedlecka
  • bardzo dobry wynik – w Alfiku Matematycznym – etap ogólnopolski
Marcelina Fecak kl. II – opiekun Małgorzata Osuchowska
  • laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Olimpusek”
Aleksandra Borkowskakl. IV – opiekun Edward Tychoniec
  • laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Janie Pawle II „Olimpus”
Aleksandra Borkowska kl. IV – opiekun Renata Lisowska
  • bardzo dobry wynik – wyróżnienie w Alfiku Humanistycznym - etap ogólnopolski
Gabriela Rybicka kl. IV – opiekun Renata Lisowska
  • bardzo dobry wynik – wyróżnienie w Alfiku Humanistycznym - etap ogólnopolski
Emilia Machocka kl. IV – opiekun Renata Lisowska
  • bardzo dobry wynik – wyróżnienie w Alfiku Humanistycznym - etap ogólnopolski
Natalia Wojnowska kl. VI – opiekun Renata Lisowska
  • bardzo dobry wynik – wyróżnienie w Alfiku Humanistycznym - etap ogólnopolski
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Ortofrajda”
Łukasz Mielewczyk kl. VI – opiekun Renata Lisowska
  • bardzo dobry wynik – wyróżnienie w Alfiku Humanistycznym - etap ogólnopolski
Aleksandra Borkowska kl. IV – opiekun Elżbieta Troczyńska
  • bardzo dobry wynik – w Alfiku Matematycznym - etap ogólnopolski
Natalia Wojnowska kl. VI - opiekun Elżbieta Troczyńska
  • bardzo dobry wynik – w Alfiku Matematycznym - etap ogólnopolski
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia – opiekunowie - Inga Płosaj -Jurek, Irmina Lasota - Kowalska
  • Aleksandra Borkowska – kl. IV 28 miejsce
  • Maja Stawicka – kl. V29 miejsce
  • Emilia Machocka – kl. IV30 miejsce
Błażej Kulik kl. II – opiekun Beata Siedlecka
  • III miejsce w województwie zachodniopomorskim XXIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieży Szkolnej „Mój Las”
Oliwia Balbus kl. III – opiekun Ewa Sawicka
  • I miejsce w województwie zachodniopomorskim XXIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieży Szkolnej „Mój Las”
Julia Piesyk kl. III – opiekun Edward Tychoniec
  • I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II dla uczniów szkół podstawowych w Szczecinie
Oliwia Gołuchowska kl. III – opiekun Ewa Sawicka
  • wyróżnienie w województwie zachodniopomorskim XXIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieży Szkolnej „Mój Las”
Miłosz Orpel kl. III – opiekun Ewa Sawicka
  • wyróżnienie w województwie zachodniopomorskim XXIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieży Szkolnej „Mój Las”
Aleksandra Borkowska kl. IV – opiekun Edward Tychoniec
  • II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II dla uczniów szkół podstawowych w Szczecinie
Julia Piesyk, Kacper Kosiński, Miłosz Orpel, Aleksandra Borkowska, Kacper Dudek, Oliwier Dudek - opiekun Edward Tychoniec
  • III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II dla uczniów szkół podstawowych w Szczecinie
Wiktoria Szcześniak kl. V – opiekun Małgorzata Początek
  • I miejsce w województwie zachodniopomorskim XXIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieży Szkolnej „Mój Las”
Martyna Szoplik kl. V – opiekun Irmina Lasota – Kowalska
  • wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Moja mleczna kraina”
MacelinaFecak kl. II – opiekun Beata Siedlecka
  • III miejsce w eliminacjach powiatowych XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „W trosce o nasze bezpieczeństwo”
Wiktoria Szcześniak kl. V – opiekun Ewa Sawicka
  • III miejsce w eliminacjach powiatowych XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „W trosce o nasze bezpieczeństwo”
Małgorzata Zając, Karolina Kasprzak, Weronika Wochna, Malwina Szcześniak, Amelia Tracz, Łucja Piotrowska, Katarzyna Damecka, Maja Kubacka - opiekun Wiesław Buczyński
  • II miejsce w piłce nożnej dziewcząt - Mistrzostwa Powiatu
Malwina Szcześniak, Katarzyna Damecka, Weronika Wochna, Łucja Piotrowska, Maja Kubacka, Amelia Tracz, Aleksandra Kutrzeba, Karolina Kasprzak, Jagoda Piotrowska, Kinga Sobańska – opiekun Wiesław Buczyński
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w mini piłce ręcznej dziewcząt
Łukasz Mielewczyk, Adrian Kluska,Tomasz Zając, Marcin Zając, Kacper Dudek, Jakub Stefanowski, Eryk Kubacki, Oliwier Dudek, Łukasz Kukuła, Maciej Rutkowski– opiekun Wiesław Buczyński
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców
 
UCZNIOWIE WPISANI DO ZŁOTEJ KSIĘGI
ROK SZKOLNY 2014/2015
Kaja Kowalska kl. VI – wychowawca Inga Płosaj – Jurek
  • najwyższa średnia ocen w szkole – 5,6
Bartosz Piwowarczyk kl. I – opiekun Beata Siedlecka
  • wyróżnienie  w I kategorii wiekowej Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieży Szkolnej pod hasłem „MÓJ LAS”
  • II miejsce w woj. zachodniopomorskim  w XXVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieży Szkolnej „Mój Las”
Patrycja Jakóbowska kl. IV – opiekun Renata Lisowska
  • II miejsce w kraju, II miejsce w województwie w Alfiku Humanistycznym
  • III miejsce w  Powiatowym Konkursie Literackim na „Najpiękniejszą baśń”
Kacper Dudek – kl. V – opiekun Renata Lisowska
  • IV miejsce w kraju, I miejsce w województwie  w Alfiku Humanistycznym
Zespół wokalny z oddziału przedszkolnego (Sara Woźniak, Adrianna Dworecka, Hanna Dworecka, Julia Dworecka, Nikodem Tuzinkiewicz) – opiekun Ewa Sawicka
  • I miejsce w VII Festiwalu Piosenki Wakacyjnej i Turystycznej
Zuzanna Kufta kl. I – opiekun Beata Siedlecka
  • III miejsce w woj. zachodniopomorskim  w XXVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieży Szkolnej „Mój Las”
  • wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci Funkcjonariuszy i Pracowników Służby Więziennej „Mój wymarzony świat bez przemocy, alkoholu i narkotyków”
Amelia Masłowska kl. I – opiekun Beata Siedlecka
  • III miejsce w woj. zachodniopomorskim  w XXVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieży Szkolnej „Mój Las”
Aleksandra Borkowska kl. III – opiekun Edward Tychoniec
  • I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II dla uczniów szkół podstawowych w Szczecinie
Emilia Machocka  kl. III – opiekun Edward Tychoniec
  • I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II dla uczniów szkół podstawowych w Szczecinie
Aleksandra Borkowska, Emilia Machocka, Gabriela Rybicka, Kacper Dudek, Oliwier Dudek, Kaja Kowalska – opiekun Edward Tychoniec
  • I miejsce drużynowo w III Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II dla uczniów szkół podstawowych w Szczecinie
Łukasz Mielewczyk kl. V – opiekun Małgorzata Początek
  • II miejsce w wojewódzkim konkursie pt. „Domowy kodeks eko – konsumenta” zorganizowany przez LOP   w Szczecinie we współpracy z Urzędem Marszałkowskim
Martyna Basa kl. IV – opiekun Małgorzata Początek
  • wyróżnienie w wojewódzkim konkursie pt. „Domowy kodeks eko – konsumenta” zorganizowany przez LOP w Szczecinie we współpracy z Urzędem Marszałkowskim
Martyna Owczarek kl. IV – opiekun Małgorzata Początek
  • wyróżnienie w wojewódzkim konkursie pt. „Domowy kodeks eko – konsumenta” zorganizowany przez LOP w Szczecinie we współpracy z Urzędem Marszałkowskim
Łucja Piotrowska kl. V – opiekun Małgorzata Początek
  • wyróżnienie w wojewódzkim konkursie pt. „Domowy kodeks eko – konsumenta” zorganizowany przez LOP w Szczecinie we współpracy z Urzędem Marszałkowskim
Małgorzata Zając kl. V – opiekun Irmina Lasota – Kowalska
  • III miejsce w  międzyszkolnym konkursie literackim „Jan Paweł II – człowiek z pasją”
Finał powiatowy w piłce nożnej dziewcząt - opiekun Wiesław Buczyński
  • I miejsce – dziewczęta
Mistrzostwa Powiatu w unihokeju chłopców - opiekun Wiesław Buczyński
  • I miejsce – chłopcy
Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej - opiekun Wiesław Buczyński
  • I miejsce – dziewczęta
Mistrzostwa Powiatu w minikoszykówce dziewcząt – opiekun Wiesław Buczyński
  • III miejsce – dziewczęta
Dziewczęta:
Kaja Kowalska, Angelika Kubacka, Zuzanna Pawluczuk, Amelia Wdowczyk,  Eryka Korchut ,  Klaudia Nejman
Katarzyna Damecka,  Maja Kubacka,  Oliwia Miśkiewicz, Łucja Piotrowska, Malwina Szcześniak, Weronika Wochna,   Małgorzata Zając
Chłopcy:
 Hubert Dawid, Jakub Labocha, Jakub Pacer, Dawid Tracz
 Adrian Kluska, Eryk Kubacki, Łukasz Mielewczyk, Jakub Stefanowski, Marcin Zając, Tomasz Zając 

UCZNIOWIE WPISANI DO ZŁOTEJ KSIĘGI
ROK SZKOLNY 
2013/2014

Maja Kowalska - wychowawca Małgorzata Osuchowska
  • Najwyższa średnia ocen w szkole 6,0