Ruszył konkurs Dom dla kota
Ruszył konkurs "Dom dla kota". Można pomóc bezpańskim zwierzętom i wygrać nagrody

Bezpańskie koty, żyjące na terenie gminy Nowogard, potrzebują bezpiecznego, ciepłego schronienia na zimę. Dlatego 24 listopada przez lokalnych zwierzolubów oraz burmistrza Roberta Czaplę ogłoszony został skierowany do uczniów klas IV - VIII konkurs na wykonanie domków dla czworonogów.

Marcela Szmyt - Lechowicz powiedziała podczas konferencji prasowej, że zapotrzebowanie na domki jest spore, bo nie mające własnego kąta koty na terenie miasta i terenów wiejskich liczyć można na setki. Rzecz więc w tym, żeby domki w dowolnej formie wykonać, zgłosić do konkursu do 11 grudnia i... czekać na ogłoszenie wyników. Dostarczone konstrukcje z pewnością zostaną dobrze wykorzystane i rozstawione tam, gdzie jest taka potrzeba, a co ważne - potrzebny do ich ocieplenia styropian uczestnicy konkursu mogą otrzymać za darmo (po uprzednim zgłoszeniu zapotrzebowania).

Regulamin konkursu, w którym pula nagród to ponad 5 tysięcy złotych, znajdziecie poniżej.
Szczegółowych informacji o konkursie udziela Pani Magdalena Piórko, Plac Wolności 5, pok. 206, tel. 91 39 25 554, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Paweł Botarski